Prva dirka za CIV junior 2016

Datum: 17-05-2016

Prejsnji vikend se je v Italiji odvijala prva dirka za CIV junior 2016 (Italijansko državno prvenstvo pod okriljem FIM) na autodromu Fracniacorta. Jaka Gorjan in Mia Obreza člana društva Gas Vrtejba sta nastopala v kategoriji Ohvale GP-0 110.

Jaka je pokosil z konkurenco tako kot samo on zna in postavil najhitrejsi krog in s tem prvo startno pozicijo in nekopromisno zmagal prvo in drugo dirko. S tem je postal zmagovalec prve etape in vodilni v skupnem sestevku. Naslednja dirka bo 12. junija na autodromu Varano de'Malegari.


« Seznam novic

 

Posebne dirke za skupine prijateljev!

Ste skupina prijateljev ali sodelavcev in bi se radi pomerili v pravi dirki.
Ponujamo vam dirke za večje skupine kjer se prvo pomerite v kvalifikacijah in nato še v pravi dirki. Kot pravi drikači!

Preberi več

Ta spletna stran uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.  DOVOLIM Več informacij o piškotkih najdete in nastavitve tukaj.