Namenite nam 1% dohodnine

Datum: 02-12-2023

Izpolnite obrazec in ga oddajte najkasneje do 31.decembra 2023.

 

Vsak, ki v Sloveniji plačuje dohodnino, lahko do 1 % svoje dohodnine nameni nevladnim organizacijam. Kot davčni zavezanec lahko izberete največ deset organizacij in s tem odstotek svoje dohodnine namenite za njihovo delovanje. Takšna donacija vas nič ne stane, saj gre ta odstotek sicer v proračun, s tem pa podprete naše športnike in večjo varnost v cestnem prometu..

Najlepša hvala za vašo podporo.

Vlogo za namenitev dela dohodnine lahko oddate tudi preko spletne strani E-davki (klik). Po prijavi na spletno stran, poiščete na desni strani zavihek »Namenitev dela dohodnine« in vpišete našo davčno številko 77846389.

Spodaj je potrebno klikniti še gumb »Oddaj vlogo«.

 

 

« Seznam novic

 

Posebne dirke za skupine prijateljev!

Ste skupina prijateljev ali sodelavcev in bi se radi pomerili v pravi dirki.
Ponujamo vam dirke za večje skupine kjer se prvo pomerite v kvalifikacijah in nato še v pravi dirki. Kot pravi drikači!

Preberi več

Najhitrejši čas bo nagrajen!

00:47:801 Najboljši čas dosežen z Bencinskim kartom
00:47:125 Najboljši čas dosežen z Električnim kartom
Misliš, da si lahko hitrejši!

Več o nagradah

Ta spletna stran uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.  DOVOLIM Več informacij o piškotkih najdete in nastavitve tukaj.