Društvo Gas je prejelo priznanje za športne dosežke v letu 2020.

Datum: 28-01-2021

Društvo je prejelo največ točk v panogi in zato doseglo 1. mesto med društvi.

Na spletni strani AMZS Šport (amzs.si/sport), na kateri je objavljena posebna oddaja AMZS Idealna linija z razglasitvijo najboljših in prejemnikov priznanj za 2020, so objavili tudi fotogalerijo s prevzema priznanj.

Ob tej priložnosti bi vas radi povabili k sodelovanju v državnem prvenstvu v e-kartingu, ki ga pripravlja AMZS z E-športno zvezo Slovenije. Sodelujete lahko vsi ljubitelji računalniške igre Assetto Corse in kartinga! Kvalifikacije za prvo od petih dirk se začnejo že 28. januarja 2021, za najboljše pa so skupaj z EŠZS pripravili bogat nagradni sklad.

Več informacij najdete na povezavi: www.amzs.si/sport/novice/2021-01-19-drzavno-prvenstvo-v-e-kartingu Upamo, da boste to informacijo delili tudi z vašimi prijatelji in znanci, ki bi jih sodelovanje zanimalo.

 

« Seznam novic

 

Posebne dirke za skupine prijateljev!

Ste skupina prijateljev ali sodelavcev in bi se radi pomerili v pravi dirki.
Ponujamo vam dirke za večje skupine kjer se prvo pomerite v kvalifikacijah in nato še v pravi dirki. Kot pravi drikači!

Preberi več

Ta spletna stran uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.  DOVOLIM Več informacij o piškotkih najdete in nastavitve tukaj.