Včlani se v Društvo GAS Vrtejba

Društvo GAS Vrtejba se je uspešno vključilo v sistem včlanjevanja AMZS.

Članarina za leto 2018 znaša 40€. Kdor želi biti član plača znesek 40€ ( osnovno članstvo), lahko pa si izbere tudi druga članstva, ki jih ponuja AMZS, ki so višja od 40€. Z včlanitvijo član pridobi vse ugodnosti, ki jih za to ceno nudi AMZS + ugodnosti Društva GAS Vrtejba.

Tako sedaj članom, ki se želijo včlaniti in je njihovo bivališče iz poštne številke 5290 Šempeter pri Gorici, sistem v delu izbranega društva kot 'Društvo v bližini' predlaga naše društvo.
V primeru, da bo član iz druge poštne številke in želi biti včlanjen v naše društvo, pa pač ne upošteva predlagane izbire društva v bližini in izbira v celotnem naboru vseh društev 'Ostala društva', kjer je dodano tudi naše društvo.

Sistem deluje na enak način tudi v enotah AMZS.

Možnost včlanitve v društvo GAS Vrtejba je prek https://www.amzs.si/clanstvo/postanite-clan/novo?korak=1, kjer lahko člani tudi takoj plačajo članarino in postanejo takoj člani, lahko pa gredo v najbližjo enoto AMZS ( enota v Šempetru pri Gorici) in se tam včlanijo.