Slide1 background
urnik

V primeru slabega vremena preveri na info@drustvo-gas.si

Evropski teden mobilnosti 2018

Letošnji Evropski teden mobilnosti, ki že tradicionalno poteka od 16. do 22. septembra, se bo odvijal pod sloganom »Združuj in učinkovito potuj«. V tem tednu bodo organizirane različne aktivnosti, s katerimi želimo prispevati k večji ozaveščenosti o pomenu trajnostne mobilnosti in o varnosti v cestnem prometu.

Poleg predavanj namenjenih dijakom, bo Društvo Gas Vrtejba v soboto, 22. septembra 2018, ob 15.00 organiziralo Roza dirko na kartodromu v Vrtojbi. Tekmovanje je namenjeno voznicam, ki so starejše od 18 let ter imajo vsaj enega navijača. Mladoletne voznice, starejše od 16 let morajo biti v spremstvu staršev oziroma skrbnika.

ROZA DIRKA za dekleta 22.9.2018

Drage tekmovalke !

Sporočamo vam, da bo v nedeljo 16.09.2018 ob 15 uri na poligonu Društva Gas Vrtejba, uradni trening pred sobotno Roza Dirko.

Udeležba ni obvezna je pa zaželjena. Tako se boste "spoznale" z gokardi in progo.

Karting dirka za dekleta 22.9.2018 na kartodromu v Vrtojbi.

PRIJAVE SO KONČANE!

Predstavitev E-Formule na kartodromu GAS Vrtejba

Tisoč delovnih ur, kopica neprespanih noči in predvsem veliko ekipnega delovnega duha je bilo nepogrešljivih v nastajanju študentske električne formule, ki jo skoraj v celoti sestavlja slovensko znanje avtomobilske industrije prihodnosti.

OBVESTILO - SPREMEMBA URNIKA TRENINGOV LASTNIH MOTORJEV IN KARTINGOV!
TRENINGI SO OD SOBOTE 16.6 NA SPOREDU VSAKO DRUGO SOBOTO OZ NA 14 DNI! NASLEDNJI BODO V SOBOTO 30.6.

AVVISO - CAMBIO DI ORARIO PROVE LIBERE MOTO + KART PRIVATI!
DA SABATO 16.6. PROVE LIBERE IN PROGRAMMA OGNI 14 GIORNI, SEMPRE DI SABATO. CI VEDIAMO IL 30 GIUGNO.

POMEMBNO OBVESTILO:
Za vse treninge v letošnji sezoni je od te sezone dalje OBVEZNA ponjava pod motorjem/gokartom v boxih. Voznik, ki ne bo imel ponjave se treninga ne bo mogel udeležiti! Velja že za sobotni trening!
Ponjavo bo mogoče tudi kupiti na blagajni.
Hvala za razumevanje!

AVVISO:
Per tutti gli allenamenti di questa staggione, e` OBLIGATORIO il telo soto la moto/gokart nei box. Senza il telo non sara possibile girare in pista. Vale gia da sabato!
Il telo sara anche in vendita alla cassa.
Grazie!

Kje smo

GKY: 393583,00 GKX: 86928,00
Lat: 45o55'05,82'' (45,918283o) Lon: 13o37'23,89'' (13,623303o)